غررالفصاحه

بدزبانی مایه ی شومی وبدسیرتی سرچشمه ی پستی و خواری است.

 

نیکی آن است که دل به آن آرام گیرد وروح ازآن اطمینان یابد.

/ 9 نظر / 15 بازدید
سمیه

خدایا : «چگونه زیستن »را به من بیاموز ،« چگونه مردن» را خود ، اموخت سلام ایام نیک پر برکت از نگاه سبز خالق جان .

ساجده

اگه قرار بود هرکسی بزرگترین غمش رو برداره و ببره تحویل بده، با دیدن غمهای دیگران آهسته غمش رو توی جیبش میگذاشت و به خونه برمیگشت... باور کن...[گل]

ساجده

هرگز هیچ روز زندگییت را سرزنش نکن روز خوب به تو شادی میدهد روز بد به تو تجربه میدهد. و بدترین روز به تو درس میدهد. [گل]

ساجده

▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ چشم در راه کسی هستم کوله بارش بر دوش ، آفتابش در دست خنده بر لب ، گل به دامن ، پیروز کوله بارش سرشار از عشق ، امید آفتابش نوروز با سلامش ، شادی در کلامش ، لبخند از نفس هایش گُل می بارد با قدم هایش گُل می کارد مهربان ، زیبا ، دوست روح هستی با اوست ! قصه ساده ست ، معما مشمار ، چشم در راه بهارم آری ، چشم در راهِ بهار. . . ! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ فریدون مشیری

آسمان

واقعاً حرصم درمیاد.نمی دونم آخه چرا وقتی میشه زیبا صحبت کرد این آدما اینقدر زشت و توهین آمیز حرف می زنند و به زخم زبان و ناسزاز همدیگه رو می رنجونند؟!! از بد صحبت کردن و ناسزا خیلی ناراحت میشم!

آسمان

واقعا همین طوره !به یکی که خوبی میکنی حتی اگه ازت تشکر هم نکنند و حتی اگه اجری هم در پی نباشه ولی کلی حس زیبای آرامش از اون کار می ریزه تو وجودت.

اوای باران

از انسان ها غمی به دل نگیرید، زیرا آنان نیز غمگینند، با اینکه تنهایند ولی از خود میگریزند زیرا به خود و به حقیقت شک دارند، پس دوستشان بدار اگر چه دوستت نداشته باشند.

سپیده

در عجبم از مردمی که: به دنبال دنیایی هستند که روز به روز از آن دورتر میشوند، و غافلند از آخرتی که روز به روز به آن نزدیکتر میشوند. حضرت علی (ع)

ناتالیا

خیلیییییییی عاااااااااالی[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]